• Cumhuriyet Mah. Starwood Mobilyakent Bulv.Yıldırım Beyazıt Cad.5/1B İNEGÖL-BURSA
  • siparis@silasahsap.com
    ( İç Piyasa Satış & Domestic Market Request)
    adam@profilse.com (İhracat & Export)
  • +90 224 714 91 00
[PROFİLSE]

Biz Kimiz?

Silas Orman Ürünleri Kuruluşu olan Profilse, teknolojinin imkanlarını en üst düzeyde kullanan, üstün kalite anlayışı ile günümüzün modern çizgilerini yaşam alanlarınıza yansıtan yenilikçi bir firmadır.
Alanında uzman bir ekip tarafından üretilen; PVC kaplı paneller, High Gloss ve Mat PVC kaplı profil ürünleri hem yurtiçi pazarına hem de dünyanın dört bir yanına ihraç edilerek firmamızın marka değerine değer katmaktadır. 
” Başarı ve sürekliliğin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir.” sloganıyla kendine hedefler koymaya devam eden Profilse yenilikler peşinde koşmaya devam edecektir. Firmamız, 2014 yılında kurulmuş olup, Bursa / İnegöl'de hizmet vermektedir.

 

Ahşap sektöründe ürettiği kaliteli ürünlerle müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahip, yenilikçi, gelişime odaklı, kaliteyi sürekli arttıran, sektöründe global bir marka olmak

Misyonumuz

Hedeflerimizi yüksek tutarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini koruyup istikrarlı bir pazar yapısı oluşturarak,fiyat uygunluğu açısından her zaman sektörde lider olmayı kendimize ilke edinmek.

Vizyonumuz

SİLAS ORMAN ÜRÜNLERİ MOBİLYA NAL. İNŞ. MAK. TEKS. OTO. ELEKT. SAN. TİC. LTD.ŞTİ.
  Adres: Cumhuriyet Mah. Starwood Mobilyakent Bulv.Yıldırım Beyazıt Cad.5/1B
   İNEGÖL / BURSA / TÜRKİYE  V.D : İNEGÖL
 

Şirket Bilgileri

Profilse Marka Tescil

Profilse Marka Tescil

Silas Marka Tescil

Silas Marka Tescil

Clappa Marka Tescil

Clappa Marka Tescil

FSC Sertifikası

FSC Sertifikası