• Cumhuriyet Mah. Starwood Mobilyakent Bulv.Yıldırım Beyazıt Cad.5/1B İNEGÖL-BURSA
  • siparis@silasahsap.com
    ( İç Piyasa Satış & Domestic Market Request)
  • +90 224 714 91 00

İletişim

  • Cumhuriyet Mah. Starwood Mobilyakent Bulv.Yıldırım Beyazıt Cad.5/1B İNEGÖL-BURSA
  • siparis@silasahsap.com
    ( İç Piyasa Satış & Domestic Market Request)
  • +90 224 714 91 00
Duvar Panelleri

“AĞAÇTAN MUTLULUK VE ESTETİK ÜRETİYORUZ”

Ahşap Profil
Özel Profil
High Gloss
Akrilik Paneller

"Başarı ve sürekliligin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir."

Biz Kimiz?

Silas Orman Ürünleri Kuruluşu olan Profilse, teknolojinin imkanlarını en üst düzeyde kullanan, üstün kalite anlayışı ile günümüzün modern çizgilerini yaşam alanlarınıza yansıtan yenilikçi bir firmadır.
Alanında uzman bir ekip tarafından üretilen; PVC kaplı paneller, High Gloss ve Mat PVC kaplı profil ürünleri hem yurtiçi pazarına hem de dünyanın dört bir yanına ihraç edilerek firmamızın marka değerine değer katmaktadır. 
” Başarı ve sürekliliğin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir.” sloganıyla kendine hedefler koymaya devam eden Profilse yenilikler peşinde koşmaya devam edecektir. Firmamız, 2014 yılında kurulmuş olup, Bursa / İnegöl'de hizmet vermektedir.

 

Profilse Tanıtım Videosu

Duvar Panelleri
Panjur Profilleri
Yüzey Profilleri
Süpürgelik ve Geçiş Profilleri
Özel Profiller
8 mm Kapak Profilleri
Melamin Paneller

PDF Kataloğumuzu indirebilirsiniz.

Silas Orman Ürünleri Kuruluşu olan Profilse Bursa İnegöl'de hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Hedeflerimizi yüksek tutarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini koruyup istikrarlı bir pazar yapısı oluşturarak,fiyat uygunluğu açısından her zaman sektörde lider olmayı kendimize ilke edinmek.

Misyonumuz

Ahşap sektöründe ürettiği kaliteli ürünlerle müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahip, yenilikçi, gelişime odaklı, kaliteyi sürekli arttıran, sektöründe global bir marka olmak

Bayilik

Gelişimin parçası olmak isteyen tüm girişimciler, Türkiye mdf ,ahşap profil ve high gloss panel sektörünün öncü markası PROFİL SE'nin başarısına katılarak kendi başarı hikâyenizi yazmaya başlayabilirsiniz.
 
Kuruluşundan bugüne gücüne güç katarak büyüyen, Türkiye'nin öncü mdf profil firması SİLAS ORMAN ÜRÜNLERİ kuruluşu olan PROFİL SE , 2015 yılından beri kalite ve güven esasları çerçevesinde en uygun fiyat politikasıyla her gün binlerce müşterisiyle buluşuyor.
 
Siz de bu sürdürülebilir gelişimin bir parçası olmak, yüksek kârlılık güçlü marka imajı ve güvenirliğe sahip PROFİL SE ailesinde yer almak istiyorsanız bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Instagram