YENİ YAŞAM STİLİ

PROFİLSE

PROFİLSE BİZİM İŞİMİZ

PROFİLSE

“AĞAÇTAN MUTLULUK VE ESTETİK ÜRETİYORUZ”

PROFİLSE

Akustik Paneller

PROFİLSE

BİZ KİMİZ?

Silas Orman Ürünleri Kuruluşu olan Profilse, teknolojinin imkanlarını en üst düzeyde kullanan, üstün kalite anlayışı ile günümüzün modern çizgilerini yaşam alanlarınıza yansıtan yenilikçi bir firmadır. Alanında uzman bir ekip tarafından üretilen; PVC kaplı paneller, High Gloss ve Mat PVC kaplı profil ürünleri hem yurtiçi pazarına hem de dünyanın dört bir yanına ihraç edilerek firmamızın marka değerine değer katmaktadır. ” Başarı ve sürekliliğin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir.” sloganıyla kendine hedefler koymaya devam eden Profilse yenilikler peşinde koşmaya devam edecektir. Firmamız, 2014 yılında kurulmuş olup, Bursa / İnegöl'de hizmet vermektedir.

 

1

Türkçe

Profilse Duvar Paneli Kataloğu

2

English

Profilse Wall Panels Catalog

Gelişimin parçası olmak isteyen tüm girişimciler, Türkiye mdf ,ahşap profil ve high gloss panel sektörünün öncü markası PROFİL SE'nin başarısına katılarak kendi başarı hikâyenizi yazmaya başlayabilirsiniz.

Kuruluşundan bugüne gücüne güç katarak büyüyen, Türkiye'nin öncü mdf profil firması SİLAS ORMAN ÜRÜNLERİ kuruluşu olan PROFİL SE , 2015 yılından beri kalite ve güven esasları çerçevesinde en uygun fiyat politikasıyla her gün binlerce müşterisiyle buluşuyor.

Siz de bu sürdürülebilir gelişimin bir parçası olmak, yüksek kârlılık güçlü marka imajı ve güvenirliğe sahip PROFİL SE ailesinde yer almak istiyorsanız bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Profilse

Haberler

INSTAGRAM