KURUMSAL

SİLAS ORMAN ÜRÜNLERİ Bursa/İNEGÖL Organize Sanayi Bölgesi Starwood MobilyaKent Bulvarında hizmet vermektedir ; teknolojinin tüm imkanlarını değerlendiren,hizmet ve kalite anlayışı ile günümüzün çizgilerini,ürettiği ürünlerle yansıtmaktadır. Deneyimli kadrosu ile üretimini yapmış olduğu PVC kaplı paneller, High Gloss ve Mat Pvc kaplama, Profil ürünlerin üretimi yapılmaktadır.

”Başarı ve sürekliligin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir.” prensibiyle çalışan Silas Ahşap, kendini yenilemeye ve her zaman kendine yenilikçi hedefler koymaya devam edecektir. ”Vizyonumuz

Hedeflerimizi yüksek tutarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini koruyup istikrarlı bir pazar yapısı oluşturarak,fiyat uygunluğu açısından her zaman sektörde lider olmayı kendimize ilke edinmek.

Misyonumuz

Ahşap Sektöründe ürettiği kaliteli ürünler, müşteri odaklı hizmet anlayışı, yenilikçi,gelişime odaklı, kaliteyi sürekli arttıran ,sektöründe global bir marka olmak.

Copyright @ 2017 All Reserved. Profilse